Úvodní stránka » Kontaktní formulář

Kontaktní formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

PhDr. Ivana Rosická
Mgr. Lucie Límová
Ivana 776 159 336
Lucie 605 152 527

 


 

Reference

Iva a Lucka jsou sehraný tým - zatímco lva vám jako psycholog pomůže s překonáním vašich strachů, Lucka bude vaší nedocenitelnou podporou, ať už sednete za volanta jejího auta nebo svého vlastního. Dalším dílem do skládačky je sdílení a vzájemná podpora žen, které našly odvahu překonat svůj strach z řízení auta. Jako celek to funguje skvěle. Za sebe rozhodně doporučuji.

Adéla /27.11.2021/

Ahoj všem, přeji vám do nového roku hodně zdraví a mnoho najetých kilometrů bez nehod. Doufám, že se máte všichni dobře a jezdíte. Já každý den děkuji Ivě a Lucii, díky nim si jízdy už užívám a těším se na řízení. Chtěla jsem se pouze přestat bát řídit, ale to že si to teď užívám a těším se na každou jízdu, tak to je bonus.  Parkování se už také není tak hrozné jako na začátku. Takže Ivo a Lucko ještě jednou díky díky.

     Eva  

Bylo to velmi příjemné a profesionální setkání. Pro mne povzbuzením byl fakt, že takový problém nemám sama, že je nás víc a dokonce různých věkových kategorií. Že jsme se mohly i navzájem informovat a povzbuzovat prostřednictvím skupinového mailu. Paní Lucii jako instruktorku doporučuji všem, kdo to opravdu chtějí zkusit. Je klidná, vše vysvětlí, jezdit s ní kondiční jízdy byla radost. Ivana je moc milá, chápavá a naučila nás i některé nové psychologické triky, například jak se uvolnit či jak se vyrovnat s kritikou a podceňováním nejen našeho nejbližšího okolí. Závěr: Opravdu doporučuji! Jinak já už jezdím!

    Lída

"Myslím, že kombinace učitelky autoškoly v podání Lucie a citlivý přístup psycholožky Ivany je výbornou kombinací.

Mohla jsem se soustředit nejen na technické momenty jízdy, ale zároveň jsem měla velkou podporu v tom, že jsem se mohla lépe podívat na potíže, které mi brání v řízení, a naučit se postupy jak je zvládat.

Líbil se mi chápavý přístup spojený s praxí. Všem doporučuji!"

 

Magda

Kurz byl super, moc děkuji. Zopakováním nejdůležitějších zásad instruktorkou Lucií jsem získala větší jistotu v teorii, nácvik relaxačních technik mi zase velmi pomohl při zvládání stresu v praxi (a nejen v automobilu:-). Doporučuji každému, kdo chce zvítězit nad svým strachem z jízdy! 
Radka

"Pocit úžasné pohody, opravdového pochopení  a snahy pomoci i nad rámec dohodnutého..  velká profesionalita, podpora  a nadhled.  To vše bylo důležité také v autě u Lucky, jejíž klid mi pomohl, když to bylo nejnáročnější. Moc díky oběma! Moc Vás doporučuji a přeji všem podobnou zkušenost."                                        

                            Hanka