Úvodní stránka » Kontaktní formulář

Kontaktní formulářZvýrazněné položky jsou povinné.

PhDr. Ivana Rosická
Mgr. Lucie Límová
Ivana 776 159 336
Lucie 605 152 527

 


 

Reference

Ahoj všem, přeji vám do nového roku hodně zdraví a mnoho najetých kilometrů bez nehod. Doufám, že se máte všichni dobře a jezdíte. Já každý den děkuji Ivě a Lucii, díky nim si jízdy už užívám a těším se na řízení. Chtěla jsem se pouze přestat bát řídit, ale to že si to teď užívám a těším se na každou jízdu, tak to je bonus.  Parkování se už také není tak hrozné jako na začátku. Takže Ivo a Lucko ještě jednou díky díky.

     Eva  

Bylo to velmi příjemné a profesionální setkání. Pro mne povzbuzením byl fakt, že takový problém nemám sama, že je nás víc a dokonce různých věkových kategorií. Že jsme se mohly i navzájem informovat a povzbuzovat prostřednictvím skupinového mailu. Paní Lucii jako instruktorku doporučuji všem, kdo to opravdu chtějí zkusit. Je klidná, vše vysvětlí, jezdit s ní kondiční jízdy byla radost. Ivana je moc milá, chápavá a naučila nás i některé nové psychologické triky, například jak se uvolnit či jak se vyrovnat s kritikou a podceňováním nejen našeho nejbližšího okolí. Závěr: Opravdu doporučuji! Jinak já už jezdím!

    Lída

"Myslím, že kombinace učitelky autoškoly v podání Lucie a citlivý přístup psycholožky Ivany je výbornou kombinací.

Mohla jsem se soustředit nejen na technické momenty jízdy, ale zároveň jsem měla velkou podporu v tom, že jsem se mohla lépe podívat na potíže, které mi brání v řízení, a naučit se postupy jak je zvládat.

Líbil se mi chápavý přístup spojený s praxí. Všem doporučuji!"

 

Magda

Kurz byl super, moc děkuji. Zopakováním nejdůležitějších zásad instruktorkou Lucií jsem získala větší jistotu v teorii, nácvik relaxačních technik mi zase velmi pomohl při zvládání stresu v praxi (a nejen v automobilu:-). Doporučuji každému, kdo chce zvítězit nad svým strachem z jízdy! 
Radka

"Pocit úžasné pohody, opravdového pochopení  a snahy pomoci i nad rámec dohodnutého..  velká profesionalita, podpora  a nadhled.  To vše bylo důležité také v autě u Lucky, jejíž klid mi pomohl, když to bylo nejnáročnější. Moc díky oběma! Moc Vás doporučuji a přeji všem podobnou zkušenost."                                        

                            Hanka