Úvodní stránka » O nás
Ivana Rosická  

Ivana /PhDr. Ivana Rosická/ :

matka 2 dcer, žije  v Turnově. Pracuje jako klinický a dopravní psycholog. Je registrovaná  u Ministerstva zdravotnictví jako samostatně pracující klinický psycholog a psychoterapeut, má smlouvu s pojišťovnou.  U ministerstva dopravy  je registrovaná jako dopravní psycholog, pracuje s řidiči.  

Má mnohaleté zkušenosti s léčbou úzkostných poruch a dalších psychických problémů.   Zpracovala téma úzkosti  při řízení jako atestační práci s pilotním výzkumem. Má také osobní zkušenost s překonáním vlastní úzkosti při řízení.

Lucie Límová  

Lucie /Mgr. Lucie Límová/:

matka 2 kluků, žije na okraji Prahy. Pracuje jako odborný asistent na FTVS UK. Působí zde na poli dopravní výchovy, autoškoly a školení řidičů pro zaměstnance. Na FTVS pracuje již od roku 1995 a v současné době studuje postgraduální studium na téma Analýza řidičské způsobilosti.

V roce 2007 se začala specializovat na kondiční jízdy pro ženy a na pomoc ženám vyrovnat se s obavami za volantem. Dle zpětné vazby od klientek je úspěšnost zdolání strachu za volantem kolem 80%.

Podívejte se na naše stránky Google+.

PhDr. Ivana Rosická
Mgr. Lucie Límová
Ivana 776 159 336
Lucie 605 152 527

 


 

Reference

Iva a Lucka jsou sehraný tým - zatímco lva vám jako psycholog pomůže s překonáním vašich strachů, Lucka bude vaší nedocenitelnou podporou, ať už sednete za volanta jejího auta nebo svého vlastního. Dalším dílem do skládačky je sdílení a vzájemná podpora žen, které našly odvahu překonat svůj strach z řízení auta. Jako celek to funguje skvěle. Za sebe rozhodně doporučuji.

Adéla /27.11.2021/

Ahoj všem, přeji vám do nového roku hodně zdraví a mnoho najetých kilometrů bez nehod. Doufám, že se máte všichni dobře a jezdíte. Já každý den děkuji Ivě a Lucii, díky nim si jízdy už užívám a těším se na řízení. Chtěla jsem se pouze přestat bát řídit, ale to že si to teď užívám a těším se na každou jízdu, tak to je bonus.  Parkování se už také není tak hrozné jako na začátku. Takže Ivo a Lucko ještě jednou díky díky.

     Eva  

Bylo to velmi příjemné a profesionální setkání. Pro mne povzbuzením byl fakt, že takový problém nemám sama, že je nás víc a dokonce různých věkových kategorií. Že jsme se mohly i navzájem informovat a povzbuzovat prostřednictvím skupinového mailu. Paní Lucii jako instruktorku doporučuji všem, kdo to opravdu chtějí zkusit. Je klidná, vše vysvětlí, jezdit s ní kondiční jízdy byla radost. Ivana je moc milá, chápavá a naučila nás i některé nové psychologické triky, například jak se uvolnit či jak se vyrovnat s kritikou a podceňováním nejen našeho nejbližšího okolí. Závěr: Opravdu doporučuji! Jinak já už jezdím!

    Lída

"Myslím, že kombinace učitelky autoškoly v podání Lucie a citlivý přístup psycholožky Ivany je výbornou kombinací.

Mohla jsem se soustředit nejen na technické momenty jízdy, ale zároveň jsem měla velkou podporu v tom, že jsem se mohla lépe podívat na potíže, které mi brání v řízení, a naučit se postupy jak je zvládat.

Líbil se mi chápavý přístup spojený s praxí. Všem doporučuji!"

 

Magda

Kurz byl super, moc děkuji. Zopakováním nejdůležitějších zásad instruktorkou Lucií jsem získala větší jistotu v teorii, nácvik relaxačních technik mi zase velmi pomohl při zvládání stresu v praxi (a nejen v automobilu:-). Doporučuji každému, kdo chce zvítězit nad svým strachem z jízdy! 
Radka

"Pocit úžasné pohody, opravdového pochopení  a snahy pomoci i nad rámec dohodnutého..  velká profesionalita, podpora  a nadhled.  To vše bylo důležité také v autě u Lucky, jejíž klid mi pomohl, když to bylo nejnáročnější. Moc díky oběma! Moc Vás doporučuji a přeji všem podobnou zkušenost."                                        

                            Hanka